Killer's Academy

Serwer forum


#1 2009-03-28 19:37:31

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

Odezwa do narodu.

W związku z tym że jestem tu HA mam do Was prośbę:

1. Dajcie mi żyć, rozumiem że chcecie aby serwer był obsługiwany 24/7 ale to jest niemożliwe.
2. Nie spamujcie mi na gg textami typu : "Wywal kogoś bo nie mogę wbić". Informuje że od dziś po otrzymaniu takiego textu pierwszą rzeczą jaką zrobie to wbije na serwa aby ukarać tego który mi to napisał.
3. Na gg piszcie tylko w nagłych sprawach.
4. Do tych którzy mają mój nr. komórki: mój telefon to nie BOK.
5. Każdy z adminów pracuje dla przyjemności więc nie wymagajcie od niego ciągłego działania i obecności 10h/dzień.
6. Jeśli już mam chwile wolnego to nie kłóćcie się na forum.
7. Jeśli macie jakiś pomysł lub sugestię to piszcie na forum a nie na gg, telefon, w szkole bo i tak zapomne.

Mam nadzieję że ktoś to przeczyta.

          Pozdrawiam
Wk*****ny thrall

Offline

 

#2 2009-03-28 20:09:47

Ramzes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 83
Punktów :   -1 

Re: Odezwa do narodu.

a ty thrall nie leć z nami w kulki bo najpieerw pierdolisz ze adminow mało a  jak sie tylko 2 zgłosiło to zamiast 2 dać to obciałes do 1..... już ci nie trzeba adminów?

Offline

 

#3 2009-03-28 20:18:59

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

Re: Odezwa do narodu.

Słuchaj... mieliśmy zrekrutować 2ch adminów. Dostaliśmy 2 zgłoszenia więc powiedz mi czy jest sens brać obydwu. Zdecydowaliśmy że przeprowadzimy drugą rekrutacje jak będzie więcej chętnych.
To byłoby nie fair jeśli przyjęlibyśmy 2 osoby na 2 zgłosznenia. Wtedy to by nie była rekrutacja na admina tylko branie tych co chcą.
Równie dobrze moglibyśmy wziąć "Pana Edka Alkoholika" jeśli byśmy rekrutowali 3 adminów i było by 3 podania.
Gdybyśmy mieli np 10 podań wtedy moglibyśmy wybrać najlepszych.
A tu jest 2ch więc musielibyśmy wziąć nie ze względu na "jakość" lecz na "ilość".
Zastanów się.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorn.pun.pl www.sw63.pun.pl www.potterwarta.pun.pl www.landwirtshaft2009.pun.pl www.sieczkacity.pun.pl