Killer's Academy

Serwer forum


#1 2009-05-20 16:39:49

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

The End

Hmmm... muszę z niewielką przykrością stwierdzić że ~14 czerwca serwer zostaje wyłączony.
Przestaje go prowadzić i już na 100% nie będę nigdy zajmował się serwerami non-steam.
Dlaczego z niewielką przykrością? Bo mam dość dzieci neo z haxami, wiecznych pretensji o bany wiecznych skarg na adminów których zresztą rzadko upolować na serwie można.
Na serwerach steam cheater dostaje bana i więcej nie wbije (chyba że wyda kolejne 30zł), tutaj można sobie ściągnąć bana a dzieciom radiówki mogę naskoczyć żeby nie zbanować reszty wsi/osiedla.
Teraz idą też wakacje, wszyscy będą siedzieć na polq albo pojadą ba wakacje.

Teraz widzę że tworzenie serwerów NS jest wielkim błędem bo jest to jadłodajnia dla pleniących się jak zaraza gówniarzy z niedorozwinięciem 80tego stopnia. Pozdrowienia dla....      Każdy do kogo to pozdrowienie jest będzie wiedział że w miejscu tych kropek jest jego imię.

Dzieci neo z haxami (przypominam że nie chodzi tu koniecznie o tych którzy mają neozdrade), miejcie nadzieje że kiedyś ukochana TPsa otworzy serwery dla takich niedojebów jak wy.


Pozdrawiam wszystkich normalnych, uczciwych graczy i innych spoko kolesi którzy na serwie grali (każdy do kogo to jest będzie wiedział że o niego mi chodzi), życzę Wam wielu fajnych chwil przy kompie i nie tylko. No i żeby dzieci neo trzymały się od Was w odległości conajmniej 100metrów xD

P.S Serwer pracuje normalnie do bodajże 14tego ponieważ wtedy sie kończy okres opłacony na pukawce.

Offline

 

#2 2009-05-21 13:43:09

Ramzes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 83
Punktów :   -1 

Re: The End

rozumiem darka... sa takie pedalki ktorzy bez haxow są jak bez wody.
i wcale sie nie dziwie ze w koncu go szlag z nimi trafil

PS: darek napisales  < Pozdrawiam wszystkich normalnych, uczciwych graczy > xD
do mnie tez sa te pozdrowienia xD hehe

Offline

 

#3 2009-05-22 17:09:01

fastkiler

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: The End

Nie wolisz komuś z sanoka sprzedać albo komuś innemu??.Bo w zasadzie dużo osób gra z okolic...

Offline

 

#4 2009-05-22 17:55:19

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

Re: The End

Nie, serwer nie jest mój i nie ja za niego płaciłem, i wiele innych.

Offline

 

#5 2009-05-31 22:36:55

AquA xD

Użytkownik

11772780
Skąd: Pakoszówka
Zarejestrowany: 2009-03-30
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: The End

No szkoda.A i jeszcze jedno może mi ktoś wytłumaczyć jak grać na steamie bo ściągnąłem sobie Steama i niewiem jak odpalić.Prosze pomóżcie.
I jeszcze Darek.Ja też mam neo i próbowałem grać na haxach ale wogóle ich nie dostałem.Może i lepiej.

Ostatnio edytowany przez AquA xD (2009-05-31 22:39:13)

Offline

 

#6 2009-06-03 15:14:42

Ramzes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 83
Punktów :   -1 

Re: The End

Steama możesz sobie ściągnąć ale keya nie masz...  ;D

Offline

 

#7 2009-06-10 15:57:30

AquA xD

Użytkownik

11772780
Skąd: Pakoszówka
Zarejestrowany: 2009-03-30
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: The End

No co ty nie powiesz:D

Offline

 

#8 2009-06-12 20:44:16

WinChester

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: The End

Szkoda, że nie nie będzie tego serva. Nawet fajny był.

"Teraz widzę że tworzenie serwerów NS jest wielkim błędem bo jest to jadłodajnia dla pleniących się jak zaraza gówniarzy z niedorozwinięciem 80tego stopnia"

Servery non steam są potrzebne. Chyba 99% graczy zaczyna na non steam.

Moim zdaniem servery non steam mogą odnieść sukces, ale wy nie potrafiliście utrzymać porządku. Nawet na forum pełno obrażania i przekleństw.

Trzeba trzymać dyscyplinę, a wtedy będą wchodzić tylko ci, co chcą naprawdę pograć. A co do cziterów, to rzeczywiście jest ich na non steamie w pizdu, dlatego admini muszą ciąglę pilnować. Na dobrze pilnowanym serverze nawet dziecko neo się znudzi. Jeśli będzie wywalane co minutę, to pójdzie na jakiś inny server.


Do AquA:
Lepiej kup sobie pełną grę za 30zł, a nie ściągaj z internetu. Ściągając z neta to zaoszczędzisz z 5 zł, a nie wiadomo nigdy czy będzie działać, czy nie będzie. Z oryginałem nie ma problemu. Dajesz wszędzie next i śmiga.

PS: Do zobaczenia na steamie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.europeistyka.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl