Killer's Academy

Serwer forum


#1 2009-06-07 19:06:10

WinChester

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8
Punktów :   

CRIZIS CZITER

Informuję, że gracz *C!Z!$^^|&|M4 od dłuższego czasu używa czitów, a dokładniej wall hacka.

Znam go już od dawna, bo grałem z nim jeszcze na serverze ArenaSanocka. Już wtedy był skłonny do używania wspomagaczay. Robił to zawsze, gdy znalazł się na serverze jakiś dobry gracz. Crizis wyzywał go od cziterów i włączał wall hacka, tłumacząc, że jeśli tamten gra na czitach, to on też może.

Na waszym serverze robi dokładnie tak samo. Gdy dostawał ode mnie stwierdził, że czituję i włączył wall hacka. Nie dał sobie wytłumaczyć, że jest botem i nie umie grać, nawet jeśli potwierdzała to reszta graczy.

Proszę go zbanować, bo to żałosne, że taki ktoś gra na serverze.

PS:mam demka

Offline

 

#2 2009-06-08 13:39:56

Dupczoki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

a ty kurwa sam grasz i ;; wasz serwerjest załosny jak admini;;;

Offline

 

#3 2009-06-09 06:54:52

Rolexus

Użytkownik

Skąd: Kostarowce
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

to ty jestes zalosny ja widzialem cie kilka razy na czitach , których nieumijętnie uzywasz i później wyzywasz innych   w kilku slowach boty sa lepsze od ciebie  idz se zwal konia zamiast grac na cheatach

Ostatnio edytowany przez Rolexus (2009-06-09 06:56:31)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Masz coś do mnie to masz problem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Life is good ,life is bad you are dead!!!!!!!!!!!!!!!!!
[img]http://kids.niehs.nih.gov/images/ribbet.gif[/img]

Offline

 

#4 2009-06-09 14:04:07

Dupczoki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

haha rolexus jutro masz wpierdol  ;;lepiej sie nie pokazuj w szkole;; a tak pozatym ja mam czym walic a ty nie bo;; jestes botem
; a sam kurwo grasz na czitach ;;i nie gadaj na kogos innego;;

Offline

 

#5 2009-06-09 17:45:25

WinChester

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

Dupczoki jeśli sądzisz, że ja gram na czitach, to znaczy, że jesteś takim samym botem jak CRIZIS.
To, że ktoś ma staty na plusie, a nie tak jak ty 0:12, to nie znaczy, że odrazu ma czity. Więc jeśli nie masz dowodów, to zastanów się 10 razy zanim kogoś oskarżysz, bo inaczej robisz z siebie tylko błazna, tak jak robi to właśnie Crizis.

Pozatym widzę, że na tym forum to jestem jedyną inteligentną osobą. Wy to umiecie się tylko wyzywać jak jacyś prostacy, a admini też nie są lepsi, bo nie reagują na wasze zachowanie.

PS:
Zbanujcie CR!Z!$'a, bo to cziter i idiota. Jeśli to konieczne podajcie jakiś adres gdzie mam wysłać demka z jego poczynaniami. Przydałoby się też zbanować siostry Julkę i Julitę, bo te z kolei lubią włączyś sobie czasami aim'y. Na nie nie mam jeszcze demek, ale to, że używają haxów może potwierdzić Mazurek i Farvetto.

Offline

 

#6 2009-06-10 10:21:09

Dupczoki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

zal winchster julka a julita ;;to nie sa siostry tempy huju;;hahaha;lol2;ona jest tylko jedna ;hahah ;;pomysl troche ta tempa głowa;;idioto a nie gadaj na kogos ze ma jak sam napierdalsz na czitach; a ze ktos ma staty 13;2 to nie musi miec odrazu wh albo aima i speed hacka;;mysl;;

Offline

 

#7 2009-06-10 16:41:19

WinChester

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

Po pierwsze
Nie obchodzi mnie, czy julka i julita to jedna osoba. Obchodzi mnie, że używa/używają czasami czitów.

Po drugie
napisałeś: "a ze ktos ma staty 13;2 to nie musi miec odrazu wh albo aima i speed hacka;;mysl"
To prawda, ale ja mam demka z crizisem jak wali przez skrzynie hedy, więc podaj mi maila, a ci wyślę.

Po trzecie
Nie nazywaj mnie tępym hujem, bo jesteś zbyt głupi. Świadczy o tym to w jaki sposób wypowiadasz się na tym forum. Potrafisz tylko obrażać i przeklinać. Napisz test gimnazjalny na 96 procent to ci pozwolę nazywać mnie tumanem.

Po czwarte
Nie oskarżaj mnie bez dowodów o czitowanie. Ja mam na crizisa demka, a ty na mnie za przeproszeniem gówno.

Po piąte
Jeśli myślisz, że ja czituję, to możemy zagrać 1vs1 na steamie.

Pozdro & lecz się na głowę.

Offline

 

#8 2009-06-11 08:23:27

Dupczoki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

marcin6191@op.pl masz i mi daj to;dd;oki;;

Offline

 

#9 2009-06-12 17:07:35

WinChester

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: CRIZIS CZITER

Z problemami, bo net słabo chodzi, ale wreszcie udało mi się wysłać.
Obejrzyj do końca, a przekonasz się sam, czy mam rację oskarżając CRIZISA.

Offline

 

#10 2009-06-13 10:03:26

AquA xD

Użytkownik

11772780
Skąd: Pakoszówka
Zarejestrowany: 2009-03-30
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: CRIZIS CZITER

WinChester tak gadać tylko Ty i Indyk potraficie.Cały czas na temat i bez rzucania mięsem.Pozdro masz wielkiego +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goldwwe.pun.pl www.fantasypbf.pun.pl www.mordownia-zlocieniec.pun.pl www.ladygaga.pun.pl www.aerosmith.pun.pl