Killer's Academy

Serwer forum


#1 2009-03-22 18:01:10

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

[KA]Grzybek

Tutaj proszę pisać skargi i pochwały odnośnie tego admina.
Wszystkie posty zostaną przeanalizowane a w kierunku informatorów nie zostaną wyciągnięte z tego tytułu żadne konsekwencje.

Offline

 

#2 2009-03-23 15:25:11

Poldek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

On mnie zastrasza , grozi banem

Offline

 

#3 2009-03-23 15:46:45

[G]rzybek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Człowieku a co mam ci zrobić jak ty wczoraj na serwerze wszystkich od ch.., meneli itp. wyzywałeś może to potwierdzić admin [KA]Wania.
I nie wk**** mnie szczylu co masz 8 lat i przez neta kozak jesteś !!

Offline

 

#4 2009-03-23 18:03:17

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Post zostanie wzięty pod uwagę, porozmawiam z Wanią.
Grzybek twoja odpowiedź godna potępienia.
Poldek nie dość że denerwujesz ludzi na serwerze to musisz jeszcze tu pokazywać swoją stronniczość?
Kolejne posty ni na temat typu "Mam 13 lat" będą usuwane.
Darujcie mi dodatkową pracę.

Offline

 

#5 2009-03-23 19:33:49

ekliler12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Uważam że grzybek jest jedną z nielicznych osób w grze które wiedzą o co naprawde chodzi w cs-sie. Gra całkiem nieźle i jest dobry w prowadzeniu drużyny.

Offline

 

#6 2009-03-28 17:43:11

Rolexus

Użytkownik

Skąd: Kostarowce
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

grzybek nadaje sie na admina najwyzej 4fun dzisiaj np na 35hp on jako pierwszy uzywal wiatrówki i caly jego tea, tez tak robił zdenerwowalo mnie to bardzo nagrałem demko a i na ban zasłużyli przez 35hp Pawel i Kondrad oni razem z grzybkiem walili caly czas z wiatrówek


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Masz coś do mnie to masz problem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Life is good ,life is bad you are dead!!!!!!!!!!!!!!!!!
[img]http://kids.niehs.nih.gov/images/ribbet.gif[/img]

Offline

 

#7 2009-03-28 19:15:43

[G]rzybek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Ja pierdole bo inaczej nie powiem człowieku od początku mapy to ja z AK 47 chodziłem !! bo tylko  w pierwszej rundzie można broń kupić jak masz z tym problem to się zapytaj FastKillera bo on mi powiedział jak się to robi !! a niby z kąd miałem miec wiatrówkę jak ja tej odznaki z awp nie mam  !! A reszta ode mnie mieli wiatrówki bo mieli odznaki a ty też nie święty bo sam widziałem jak ktos cię zabił że wiatrówka ci wypadła !! A jak ty nie patrząc na siebie oskarżasz innych to nawet na fun jako admin się nie nadajesz więc w tek kwestii się nie odzywaj !!

Offline

 

#8 2009-03-28 20:08:14

Ramzes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 83
Punktów :   -1 

Re: [KA]Grzybek

grzybek jesteś conajmniej dziwny....
wiatrówy sie dostaje jak sie ma odznake... to że ją nosił nie znaczy że używał.... ja znam pewnie trick któren kuba stosuje I W ŻĄDNYM WYPADKU nie strzela

Offline

 

#9 2009-03-28 21:36:47

Rolexus

Użytkownik

Skąd: Kostarowce
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

thx ramzes jest pewien sposób zeby nie strzelac a uzywac wiatrówki


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Masz coś do mnie to masz problem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Life is good ,life is bad you are dead!!!!!!!!!!!!!!!!!
[img]http://kids.niehs.nih.gov/images/ribbet.gif[/img]

Offline

 

#10 2009-03-28 21:39:02

[G]rzybek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Dobra tu macie pisać jak sobie radze jako admin a nie o tym że umiecie używać broni w cs-sie ...

Offline

 

#11 2009-03-29 09:20:35

siwysnk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Ja tam to grzybka nic nie mam może mu narazie nie  wychodzi najlepiej ale się nauczy....... nie mam do niego zastrzeżeń

Offline

 

#12 2009-04-07 15:31:04

fastkiler

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Weźcie adma grzybkowi.Koleś pewnie nie wie co to slay.Nie jest sprawiedliwy.Za byle co daje kicki.Nie zna amxa prócz komend: amx_kick;amx_ban.Ktoś go wyzywa od razu kick.Znam dużo adminów ale z takim jeszcze sie nie spotkałem.Na aim_map dostałem kicka za to że raschowałem a on raschował non stop to co miałem robić.

Ostatnio edytowany przez fastkiler (2009-04-07 15:34:33)

Offline

 

#13 2009-04-07 16:20:41

[G]rzybek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Po tym co tu napisze Darek być może odbierze mi admina ale trudno (za niektóre słowa)
A więc tak:
1. Kurwa mać Dawid nie wkurwiaj mnie bo kurwa się za klinowaliście i jednego musiałem wyjebać bo z waszej rozmowy wynikało że ani jeden nie chciał sam się zabić tak wiec się odpierdol!!
2. Nie moja wina że kurwa jesteś aż tak upośledzony że kurwa czytać nie umiesz !! Poproś brata to ci przeczyta regulamin a szczególnie punkt o adminie... jak ja cie mam nie kicać jak ty mnie obrażasz jako admina ?? Więc nie pierdol głupot prosiaku jebany !!
3. Na mapie ami_map kicałem cię bo raschowałeś i kurwa bez umiaru a ja owszem również raschowałem ale już pod koniec jak wszyscy to robili w tym jeden admin... ... więc nie pierdol że masz downa w kieszeni !! A co do tego że jak ty raschowałeś to ja cie kicałem a jak ja raschowałem to ty nic nie mogłeś zrobić to się kurwa utop i po problemie !!
4. I kurwa stosuj się do regulaminu to bd oki a nie kurwa drzesz tego ryja przez mikrofon jak by ci świnie kradli albo gorzej. I tak samo jak jeden z graczy Nick;) obrażasz innych jesteś lepszy to miej satysfakcje dla siebie a nie zabijesz kogoś to już musisz zwalić bo się podnieciłeś przy tym wyzywasz potem że boty grają i wogóle!!
5. Tak że skończ pierdolić zacznij myśleć !!

Po tym wystąpieniu być może zabiorą mi fuchę ale co do niej to już przeszło dwa tygodnie temu miało być rozstrzygnięcie tego konkursu a tu nic...

Offline

 

#14 2009-04-07 16:29:03

Thrall

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 92
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

Grzybek napisał:

A co do tego że jak ty raschowałeś to ja cie kicałem a jak ja raschowałem to ty nic nie mogłeś zrobić to się kurwa utop i po problemie !!

Trochę zal ale...
Jak już kiedyś napisałem robicie z igły rozrzutnik do gnoju.
Jak wróce z fuchy to odpowiem dokładniej.
Pozdrawiam Was wszystkich, znurzonych nudą, szukających powodu do kłótni, kochanych graczy serwera killer's academy.


Proszę o podanie w miare dokładnej godziny a sprawdze co tam bylo.
Oczywiscie godziny zdarzenia

Offline

 

#15 2009-04-08 08:32:47

[G]rzybek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: [KA]Grzybek

chuj go wie to gdzieś sobota była rano chyba to w tedy na aim-ach cały czas graliśmy .... jakos tak nie pamiętam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.khorn.pun.pl www.landwirtshaft2009.pun.pl www.sw63.pun.pl www.h2o.pun.pl www.potterwarta.pun.pl